NAGŲ MODELIAVIMO KURSAISaloninis gelio nagų modeliavimas. Bazinis kursas

Saloninis gelio nagų modeliavimas. Bazinis kursas


Saloninis gelio nagų modeliavimas. Bazinis kursas
Ši programa įtraukta į Darbo Biržos registrą, todėl joje gali mokytis asmenys, gavę Darbo Biržos kuponus. Programos kodas 223001376
Pilnavertis kursas kaip sumodeliuoti gražius ir tvirtus dirbtinius nagus su savaime išsilyginančiais E.Mi geliais.
Programoje: nagų modeliavimas ant formelių su klasikiniu ir prancūzišku lakavimu; darbas su maskuojančiais geliais; natūralių nagų sutvirtinimas geliu; korekcija, remontas, nuėmimas; laisvo nago galiuko laminavimas korekcijos metu.
18 valandų aiškios ir pagrįstos teorijos, kasdien – darbas su modeliais.
Programa pagal dienas:
1 diena: Teorija – akrilatų cheminė sudėtis, gelio sistemų klasifikacija, medžiagotyra ir instrumentai, teisingo formelės uždėjimo kriterijai, gelio paskirstymo kriterijai, aparatinio manikiūro technika ir etapai. Praktika – aparatinis manikiūras, formelių statymas, teisingas gelio išdėjimas, teptuko valdymas.
2 diena: Teorija – pagrindinės nago architektūros sąvokos, idealaus dirbtinio nago charakteristikos, pagrindiniai modeliavimo etapai, nago ilginimas Natural form geliu. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui.
3 diena: Teorija – dildžiavimo technika, laisvo galiuko formų rūšys, proporcijos, teisingo parinkimo kriterijai, klasikinio ir prancūziško spalvos dengimo technika. Praktika – darbas su modeliu.
4 diena: Teorija – natūralių nagų sutvirtinimas geliu, korekcija, atšokimų ir atsisluoksniavimų priežastys. Praktika – darbas su modeliu.
5 diena: Teorija – laisvojo nago galiuko laminavimas su Composit geliu korekcijos metu. Dirbtinių nagų nuėmimas. Rekomendacijos nustatant paslaugų kainas. Praktika – darbas su modeliu.
Dalyvių dėmesiui! Praktikos metu dirbame su viena modelio ranka, t.y. vienas modelis dviem dalyvėm. Jei neturite savo modelio – praneškite apie tai registracijos metu. Mes modelį surasime be papildomo mokesčio. Dalyvėms taip pat reikia turėti savo frezą. Jei jos neturite – rezervuokite frezą pas mus (be papildomo mokesčio). Visas priemones darbui suteikiame.
Norinčios daugiau praktikos gali rinktis 2 savaičių kursą už 800 eurų, tuomet antrąją savaitę teorinių paskaitų nebebus – atliksite tik praktiką, bet jau ant abiejų modelio rankyčių.
Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus (anglų k.).

Sudėtingumo lygis: bazinis. Rekomenduojame meistrėms be praktikos arba neseniai pradėjusioms dirbti. Svarbiausia – kuo anksčiau suformuoti teisingus įgūdžius!
Sumokėjus avansą (min 10 d. iki kurso pradžios) gaunate 10% nuolaidą.
Jei Jūs esate praktikuojantis meistras ir Jums įdomi tik viena ar dvi temos (pvz. laminavimo ir dildžiavimo), Jūs galite pirkti tik tą dieną (šiuo atveju trečia ir penktą). Vienos dienos kaina perkant atskirai – 110 eurų. Galioja avanso nuolaida.
Pabaigusioms šį kursą vėliau bus galima lankyti gelio nagų stažuotę mūsų mokykloje NEMOKAMAI!
Tel. informacijai ir registracijai 8670 90914 akademija@salonpro.lt
Atvažiuojančioms iš kitų miestų galime pasiūlyti nakvynę už 5 eur (tik Klaipėdoje).
instagram.com/emischool_lithuania
€500
Currently there is no course in your region.
'prmedia:treelike_comments' is not a component

Saloninis gelio nagų modeliavimas. Bazinis kursas
23