NAGŲ MODELIAVIMO KURSAIModeliuotas prancūziškas priauginimas

Modeliuotas prancūziškas priauginimas


Modeliuotas prancūziškas priauginimas

Kursas skirtas su gelio sistemomis dirbantiems meistrams, kuriems reikia greitai ir sistemiškai pakartoti žinias apie saloninį modeliavimą, ir , tuo pačiu, susipažinti su sudėtingesnėmis modeliavimo technikomis. Modeliuoti nagai – tai tokia priauginimo forma, kai specialiu geliu atskirai suformuojamas nago guolis ir po to prie jo prijungiamas norimos spalvos laisvas nago galiukas. Toks priauginimas iš meistro reikalauja didesnio meistriškumo, procedūra trunka ilgiau ir klientei kainuoja brangiau, bet tokiu būdu suformuotas prancūziškas nagas atrodo idealiai. Naudojant šį priauginimo būdą galima ištiesinti ,,vanago” nagus ir gražiai pasiaurinti plačią nago plokštelę.  Programa:

teorija dėstoma 3 dienas po 3,5 valandos. Jos metu prisiminsime medžiagotyrą , formų statymą, nago architektūrą, dildžiavimo techniką, saloninio priauginimo etapus. Taip pat mokysime modeliuotų nagų be nago guolio perforacijos ir su nago guolio perforacija procedūrų etapų. Supažindinsime su  procedūrų išeigomis ir patarsime kaip teisingai nusistatyti paslaugų kainas.

Praktika vyksta visas 3 dienas po pietų. I dieną kartojame saloninį modeliavimą, II dieną atliksime  modeliuotą priauginimą be nago guolio perforacijos, III dieną –  modeliuotą priauginimą su nago guolio perforacija.

Dalyvėms reikia turėti modelius visoms 3 dienoms. Pirmai dienai modelis turėtų būti priaugintais nagais, kuriems reikalinga korekcija, antrai dienai – natūralias nagais, trečiai dienai – priaugintais nagais, kuriems reikalinga korekcija. Jei Jums sunku susirasti modelius – mes surasime už papildomą 5 eurų mokestį (vienam modeliui).

Taip pat dalyvės turi atsinešti frezą ir išsterilizuotas žnyplutes. Jei frezos neturite – rezrevuokite pas mus registracijos metu (be papildomo mokesčio).

Visas kitas priemones darbui suteiksime.

Atvažiuojančioms iš kitų miestų galime pasiūlyti nakvynę bendrabučio svečių kambaryje už 5,00 euro.

Tel informacijai ir registracijai 8670 90914

€270
Currently there is no course in your region.
'prmedia:treelike_comments' is not a component

Modeliuotas prancūziškas priauginimas
23