MANIKIŪRO / PEDIKIŪRO MOKYMAIE.Mi Saloninis manikiūras

E.Mi Saloninis manikiūras


E.Mi Saloninis manikiūras

Kvalifikacijos kėlimo kursas dirbantiems meistrams.

Programoje – prancūziško lakavimo variantai naudojant įvairias dizaino priemones, sudėtingi lakavimai – ombre ir gradientas.

Teorinėje  seminaro dalyje instruktorė apžvelgs E.MiLac sistemos privalumus, E.Mi bazės panaudojimo galimybes, aparatinio kombinuoto  manikiūro atlikimo techniką ir teisingą nago plokštelės paruošimą geliniam lakavimui.

Demonstracijos metu instruktorė rodys ir aiškins visus prancūziško lakavimo variantus -klasikinį, lunulos, ruffian(išvirkščią). Klasikinį ir lunulos prancūziškus lakavimus mokysime atlikti kirstu teptuku. Taip pat demonstracijos metu bus aiškinama kaip atlikti sudėtingus prancūziškus variantus naudojant pagalbines dizaino priemones: empastą, textonus, , smėlį, dulkes ir pigmentus, naildress  ir šarmikonų lipdukus.

Teorinė ir demonstracinė dalis trunka 3,5 val.

Praktinei daliai dalyvėms  rekomenduojame turėti 1 modelį – vienai modelio rankai atliksite prancūziškus lakavimo variantus, antrai – ombre ir gradientą.

Dirbdamos su  modeliu  mokysitės atlikti nago korekciją ir modeliavimą su E.MiLac baze ir prancūziškus lakavimo variantus su pasirinktom priemonėm (įspėkite modelį, kad visi nagai bus skirtingi). Jei neturėsite galite  ombre ir gradientą mokytis atlikti ant tipsų. Praktinė dalis trunka 4 val. Pastaba: modeliui turi būti padarytas manikiūras.

Sudėtingumo lygis:  I. Rekomenduojame dirbantiems meistrams . Buvusiems ,,Aparatinio kombinuoto manikiūro” seminare taikoma papildoma 15% nuolaida

Grupė: 6-7 žm.

Registracija ir informacija tel. 8655 75754, 8656 67155

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus (anglų k.)

€75
Currently there is no course in your region.
'prmedia:treelike_comments' is not a component

E.Mi Saloninis manikiūras
23