MANIKIŪRO / PEDIKIŪRO MOKYMAISaloninis E.Mi manikiūras (aparatinis-kombinuotas)

Saloninis E.Mi manikiūras (aparatinis-kombinuotas)


Saloninis E.Mi manikiūras (aparatinis-kombinuotas)

Kvalifikacijos kėlimo kursas dirbančioms meistrėms!

Tam, kad gelinis lakavimas gerai laikytųsi ir kuo ilgiau nesimatytų nago ataugimo, reikalingas profesionaliai atliktas manikiūras. E.Mi siūlo Jums patobulinti  klasikinio manikiūro atlikimą, įvedant papildomą įrankį – universalų frezos antgalį – kutikulės atkėlimui.   Toks manikiūras pagreitina meistro darbą, nes universalus antgalis 100% pašalina antrinę kutikulę (pterigijų) nuo nago paviršiaus, o kutikulę (tą jos dalį, kuri nepasišalino su freza) pastato taip, kad jos nukirpimas tampa saugus ir paprastas. Be to, šis aparatinis-kombinuotas manikiūras yra sudėtinė nagų priauginimo ar korekcijos paslauga. Būtina sąlyga einant į šį kursą – mokėti dirbti žnyplutėmis arba odelių žirklutėmis.

Seminaro metu taip pat mokysime dirbti su visomis E.MiLac  bazėmis (skysta, vidutinio tirštumo ir tiršta): sutvirtinti išplonėjusią  nago plokštelę (nago modeliavimas),  atstatyti nulūžusio ar kitaip pažeisto nago formą naudojant formeles , sutvarkyti įskilusį nagą faiberio pagalba.   Manikiūrą užbaigsime klasikiniu lakavimu ,,po kutikule” . Ir, aišku, dalyvės turės galimybę išbandyti  norimus dizaino variantus, kurie galimi ant klasikinio lakavimo: dulkių įtrynimą, naildress, nailcrust ir šarmikotų lipdukų klijavimą.

Dalyvės turi atsivesti savo modelį natūraliais nagais ir bent 3 savaites nedarytu manikiūru. Seminaro trukmė – 8 akd.val. Modelis reikalingas tik antroje dienos pusėje nuo 14.00 iki 18.00 val.

Dalyvėms reikia turėti pagaląstas išsterilizuotas žnyplutes, frezas ir lempas (tinka UV, LED arba CCFL) . Antgalius frezoms ir kitas reikalingas priemones  suteiksime. Jei neturite modelio – mes surasime už papildomą 5 eurų mokestį. Jei neturite frezos – rezrevuokite pas mus registracijos metu ( be papildomo mokesčio).

Po kurso visos dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus.

Tel. informacijai ir registracijai 8655 75754; 8670 90914

€90
Currently there is no course in your region.
'prmedia:treelike_comments' is not a component

Saloninis E.Mi manikiūras (aparatinis-kombinuotas)
23