Nagų juvelyras


Nagų juvelyras

Prabangus kursas tikroms meno gerbėjoms arba AUKSO VERTĖS IDĖJOS BRANGENYBIŲ SUGUNDYTOMS!

Masyvūs papuošalai jau pavergė mados industriją ir gražiosios lyties atstoves. 2017 metais dizaineriai ,,reanimavo” seges su dideliais akmenimis, karščiausiuose trenduose -efektingi prabangūs rūbai puošti auksu, sidabru ir bronza, sudėtingų faktūrų ir raštų audiniai, o ypač barchatinai su stambia auksine apdaila. Akinantys deriniai, apjungiantys jau legendinėmis tapusias Jekaterinos Mirošničenko technikas su naujuoju, specialiai šiam kursui sukurtu E.Mi Gemty geliu, atkartoja gražiausius iš gražiausių juvelyrinių papuošalų. Įdomios ir netikėtos kompozicijos, sudėtingos formos ir prabangios spalvos – tai dalelelės iš kurių susideda 2017 metų madingiausio nagų įvaizdžio paveikslas.
Išskirtinis juvelyrinis E.Mimanikiūras toms, kurios kasdieną jaučiasi karalienėmis – nepakartojamomis, užburiančiomis, pasitikinčiomis!

“Gyvenime moterys nori gyventi kaip pasakoje, būti princesėmis, vilkėti
raudonas suknias ir puošti galvas karūnomis…”
Domenico Dolce

Speciali rekomendacija!
atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurse naudojamas Gemty gelis – po polimerizacijos neturi lipnumo, yra skaidrios, blizgiai mirguliuojančios konsistencijos, kuri leidžia pasiekti išskirtinį vitražinį efektą. Tai dar vienas autorinis Jekaterinos Mirošničenko sukurtas produktas.
Gemty Gelis polimerizuojasi TIK STIPRIOSE LEMPOSE:
E.Mi lempoje (30VAT) – 1 min
LED lempose (45VAT) – 2-3 min
LED/CCFL lempose– 2-3 min
Todėl nusprendusioms eiti į šį kursą būtina turėti su savimi būtent šias lempas.

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko diplomus ir specialią kurso dovaną – reklaminį stovelį (table teint) su kurso dizainais, kuriame bus galima įsirašyti dizaino kompozicijos kainą. Tai padės Jums parduoti šiuos dizainus savo klientėms!

€100
Currently there is no course in your region.
'prmedia:treelike_comments' is not a component

Nagų juvelyras
23